Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
 
Trabzon
 

Doğu Karadeniz Turu
3 Gece 4 Gün


590,- TL
Taksit: 8 x 74,- TL

 

Karadeniz Yayla Turu
6 Gece 7 Gün


1150,- TL
Taksit: 8 x 148,- TL


Çoruh'un Gizemi Turu
6 Gece 7 Gün

990,- TL
Taksit: 6 x 180,- TL
 
  OTEL SÜRMENE Zarha Mountain Resort
Çay ve fındık bahçelerinin çevrelediği kıvrımlı bir yolla ulaşılan Zarha Dağının zirvesine bulunan otelin büyüleyici bir panoramik manzarası vardır. 700m. rakımda bulunan tesisler aynı zamanda yöre halkına da hizmet vermektedir. Yarı olimpik yüzme havuzu ve etrafını çevreleyen yürüyüş parkurları ile Zarha Mountain Resort , Doğu Karadeniz gezinizde her zaman tercih edebileceğiniz ideal bir tesistir.
   
 
 

Odalar:
Tamamı denizi gören 4 corner, 2'si suit oda olmak üzere toplam 70 oda, 150 yatak kapasiteli olan otelin odalarında 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, uydu TV ve Radyo yayını,wireless,mini bar ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Spor ve Eğlence:
Tesisin bünyesinde gece yapılabilinecek maç ve antrenmanlar için aydınlatmalarının bulunduğu nizami futbol ve mini futbol sahalarının yanında uluslar arası normlarda inşa edilen voleybol, basketbol ve tenis kortları, koşu parkurları, düz yürüyüş alanları, doğa yürüyüşü yapılabilecek doğal ortamlar, yarı olimpik havuz, çocuk havuzu ve mini lunapark da bulunmaktadır.

Restaurant:
50 dönüm arazide çeşitli konumda inşa edilmiş olan tesis birbirinden farklı zevklere hizmet verebilen açık ve kapalı restaurant, piknik alanları ve çay bahçelerine sahiptir:

150 kişilik Ana Restaurant ve Cafe
150 kişilik Şahin Tepesi Restaurant ve çay bahçesi
250 kişilik Çamlık Büyük Restaurant
100 kişilik Tünel Restaurant
70 kişilik kapalı Kaful Restaurant
Halka açık Kapalı Piknik Alanları

Toplantı salonu:
500 kişilik toplantı salonu aynı zamanda düğün salonu olarak ta hizmet vermektedir.

 
 

 

© 2004 -2011 Thalassa Tours